08.11.1989 – 29.08.2014

Місце народження: село Прибережне, Братський район, Іркутська область, ррфср; згодом сім’я переїхала до села Голови, Верховинський район, Івано-Франківська область

Факультет навчання, спеціальність, період навчання: Випускник факультету (інститут) фізичного виховання та спорту ПНУ, здобув кваліфікацію бакалавра фізичного виховання, 2011 р.

Місце загибелі: Загинув під час виходу з Іловайського котла т.зв. “Зеленим коридором” на дорозі поміж селом Новокатеринівка та хутором Горбатенко, Старобешівський район, Донецька область.

Де похований: 16 жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі міста Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК. Перепохований 4 квітня 2015 р. в селі Голови, Верховинський район, Івано-Франківська область.

Звання: Молодший сержант міліції, міліціонер.

Нагороди: Указом Президента України нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеню посмертно. (15 травня 2015 р.)