20.04.1974 – 22.07.2022

Місце народження: с. Лядське, Монастириський район, Тернопільська область.

Факультет навчання, спеціальність, період навчання: У квітні 1995 р. прийнятий на роботу в Університет на посаду учбового майстра кафедри декоративно-прикладного мистецтва. Закінчив художній факультет за спеціальністю “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, здобув кваліфікацію викладача образотворчого мистецтва і художньої праці, 2001 р.

Місце загибелі: Загинув під час бойових дій в с. Успенівка Пологівського району Запорізької області з побратимом Володимиром Клідом.

Де похований: Похований на Алеї Героїв, кладовище села Чукалівка міста Івано-Франківська.

Звання: Солдат кулеметник, а з липня 2022 р. – молодший сержант, сапер інженерно-саперного взводу 76 окремого батальйону, 102-а окрема бригада територіальної оборони ім. Дмитра Вітовського.

Нагороди: Нагороджений медалями «За заслуги перед Прикарпаттям» та «За честь і звитягу» (посмертно). Почесний громадянин м. Івано-Франківська (рішення міської ради від 03.02.2023). У Ігоря Михайловича Пилипка залишилася дружина та двоє синів – Олег та Віталій.

Детальніше: посилання 1посилання 2