24.04.1973 – 22.07.2022

Місце народження: село Олешів, Тлумацький район, Івано-Франківська область.

Факультет навчання, спеціальність, період навчання: Закінчив художній факультет за спеціальністю “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”, здобув кваліфікацію викладача образотворчого мистецтва і художньої праці, 2001 р., староста групи.

Місце загибелі: Загинув під час бойових дій в с. Успенівка Пологівського району Запорізької області з побратимом Ігорем Пилипко.

Де похований: Похований на Алеї Героїв, кладовище села Чукалівка міста Івано-Франківська.

Звання: Професійний військовий, учасник миротворчих місій, учасник АТО/ООС, з квітня 2022 р. – головний сержант, командир відділення інженерно-саперного взводу 76 окремого батальйону, 102-а окрема бригада територіальної оборони ім. Дмитра Вітовського.

Нагороди: Нагороджений Президентом України медаллю “Захиснику вітчизни” (1999), відзнакою Міністерства Оборони України, медаллю “За сумлінну службу” ІІІ ступеня, медаллю “NATO Medal for Service with NATO on Operations in Relation to Kosovo”, відзнакою “Multinacional Division Central-South Badge”, медаллю “15 років Збройним Силам”, медаллю “Учасник АТО”, медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям” (посмертно), медаллю «За честь і звитягу» (посмертно). Почесний громадянин м. Івано-Франківська (рішення міської ради від 03.02.2023). У Володимира Ярославовича Кліда залишилися батьки, дружина та двоє синів.

Детальніше: посилання 1, посилання 2