21.09.1979 – 28.06.2022

Місце народження: місто Івано-Франківськ

Факультет навчання, спеціальність, період навчання: Випускник фізико-математичного факультету ПНУ, спеціальність “Фізика”, 2003.

Місце загибелі: Загинув в районі села Затишшя Пологівського району Запорізької області в результаті підриву на міні.

Де похований: Похований на Алеї Героїв, кладовище села Чукалівка міста Івано-Франківська. У загиблого воїна залишилася дружина, дочка і син.

Звання: Молодший сержант, начальник групи штабних машин інформаційно-телекомунікаційного вузла, 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Нагороди: Посмертно нагороджений Відзнакою міського голови м.Івано-Франківська “За честь та звитягу” (2022р.); Медаллю “ За заслуги перед Прикарпаттям” (2022 р.); Почесним нагрудним знаком “Сталевий хрест” Головнокомандувача Збройних Сил України (08.09.22р.)